Dostawa

Cennik dostawy

1. Wysyłka kurierem FedEx (przedpłata przelewem lub online) - koszt 14,50 zł

2.  Poczta Polska list polecony ekonomiczny (wysyłki w pn. i czw.): 8,50 zł

3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy na ul. Głowackiego 90 (po wcześniejszym ustaleniu) w Wojkowicach - bezpłatnie

FIXONI K series - pisak do tkanin - żółty

Producent: Flockenhaus
Dostępność:
Jest Jest
 (3 szt.)
szt.
Cena netto: 21,13 zł 25,99 zł

 

Pisak do tkanin FIXONI K series – żółty

Pisaki do tkanin Fixoni są najnowszym produktem Firmy Flockenhaus – lidera w produkcji farb sygnitowych do znakowania i opisywania tkanin.

Pisaki Fixoni K series charakteryzują się metalową końcówką piszącą o budowie zbliżonej do tradycyjnego długopisu. Zastosowanie takiej końcówki pozwala w sposób łatwy skuteczny opisywać tkaniny o stosunkowo gładkiej powierzchni.

Pisaki napełnione są farbą o właściwościach takich jak farba Fixon, odporną na szereg czynników zewnętrznych, na które narażone są tkaniny przy procesach technologicznych. (Więcej informacji o farbech Fixon można znaleźć przy opisie dotyczącym farb sygnitowych w kategorii farby do tkanin).

Pisak Fiksoni ma za zadanie uzupełnić ofertę dotyczącą opisywania tkanin. Jest alternatywą dla farb sygnitowych w tubach. Dzięki łatwości pisania staje się produktem poszukiwanym przez instytucje i osoby prywatne, które stosują pojedyncze opisy na tkaninach i muszą dodatkowo wykazać się dokładnością opisu np. nieduży format liter.

Pojemność pisaka 11 ml

Sposób użycia Pisaków FIXONI K series i N series
1. Pisak zacisnąć w dłoni i wstrząsnąć ok. 10s., dokładnie wymieszać farbę. Zdjąć korek zamykający tak, aby końcówka była zwrócona w górę.
2. Nadmierne ciśnienie powstałe w pisaku może powodować plamienie. Aby temu zapobiec należy przed użyciem pisak lekko ścisnąć w naznaczonym miejscu, trzymając go pionowo końcówką do góry. ( w przypadku markera K series nalezy nacisnac kuleczkę)
3. Rozpoczynając pisanie należy pisak lekko ścisnąć w naznaczonym miejscu, co spowoduje otwarcie się wentyla i nasączenie końcówki farbą.