Dostawa

Cennik dostawy

1. Wysyłka kurierem FedEx (przedpłata przelewem lub online) - koszt 14,50 zł

2.  Poczta Polska list polecony ekonomiczny (wysyłki w pn. i czw.): 8,50 zł

3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy na ul. Głowackiego 90 (po wcześniejszym ustaleniu) w Wojkowicach - bezpłatnie

Farba akrylowa ProfilAkryl (150 ml)

Producent: Profil
Dostępność:
Jest Jest
 (4 szt.)
  • Kolor
szt.
Cena netto: 6,26 zł 7,70 zł

Farby akrylowe ProfilAkryl o pojemności 150ml zostały zaprojektowane po licznych testach i konsultachach z artystami i plastykami. Farba nadaje się do malowania na podobraziach, kartonach, drewnie, gipsie, kamieniu i materiałach z powierzchniami o dużej chłonności.

Przygotowana została w postaci jednolitej pasty strukturalnej, o elastycznej konsystencji i dużej ilości pigmentu. Producenci zastosowali w niej nieblaknące pigmenty oraz akryl na bazie żywicy, dlatego farba zaraz po wyschnięciu jest elastyczna i odporna na światło. Prawdziwy kolor odkrywa się dopiero po wyschnięciu farby. Wtedy nabiera ona koloru matowego. Produkt jest pół-kryjący.

ProfilAkryl zostały sklasyfikowany jako bezpieczne i nie zawierają żadnych środków szkodliwych dla człowieka. Doskonale nadają się do pracy z dziećmi. Są łatwo zmywalne z rąk oraz praktycznie bezwonne. Farby zostały skonfekcjonwane w słoikach tak, by ich używanie było bardzo wydajne, a ich wysychanie w otwarych pojemnikach trwało jak najdłużej.

Farby ProfilAkryl wyprodukowane są w Polsce.

Firma Profil nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów, aby zapełnić środkowy segment rynku plastycznego farbami o dobrym kryciu, dużej wydajności, dobrej lepkości i łatym użyciu. Wszystko to ma być w dobrej cenie. Dlatego zapraszamy do kontaktu jeżeli mają Państwo jakieś uwagi. Z miłą chęcią przekażemy je producentowi.